Výkup nemovitosti za hotové

Potřebujete prodat rychle a nechcete s cenou moc dolů ?

Pokud jste si odpověděli ano, jste tu správně. Zabýváme se i výkupem nemovitostí. Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář, my se s Vámi spojíme a domluvíme další postup. Stejně tak může být rychlý prodej řešením pro ty, kteří se stěhují do nového bydlení a chtějí prodat nemovitost co nejrychleji. Vyplňte formulář o jaký typ nemovitosti se jedná a ozveme se Vám s NEZÁVZANOU nabídkou ceny, jakou můžete získat v co nejkratším čase.

Jak probíháexpresní prodej

Spojujeme prodávající nemovitosti a investory. Proto můžeme zaručit rychlý a hladký průběh prodeje.

Vyplňte krátký dotazník s údaji o nemovitosti.
Následně Vás kontaktujeme s orientační nabídkou a domluvíme si schůzku.

Informace o nemovitosti
Adresa nemovitosti / oblast
Kontaktní údaje

Kdy jít do expresního prodeje nemovitosti?

Rychlý prodej nemovitostí je výhodný v případě, že je možné za získané prostředky koupit výhodně novou nemovitost či prostředky použít pro jiný finančně výhodný obchod.

Peníze za prodej nemovitosti je možné rovněž použít na zaplacení jiných závazků tak, aby nedošlo k exekuci na majetek a k prodeji nemovitosti v nedobrovolné veřejné dražbě.

Jak je určena cena pro rychlý prodej?

Cena je odvozena od tržní ceny nemovitosti, kterou stanovíme na základě našich zkušeností, srovnáním podobných nabídek v místě, v návaznosti na situaci na trhu a na základě stavu nemovitosti.

Při rychlém prodeji nemovitosti počítejte se sníženou cenou o 20-30 % oproti tržní ceně. Výhodou je, že peníze dostanete mnohem rychleji a bezpečněji, než při standardním prodeji.