Přidejte se k nám​

Jako realitní makléř/ka pod křídly jedné z nejsilnějších realitních značek na českém i světovém trhu získáte to nejkvalitnější vstupní zaškolení, motivující zázemí silné společnosti, podporu při prvních krocích, nezávislost, možnost vzdělávat a rozvíjet se a příležitost k dosažení krásných finančních výsledků.

Hlavní výhoda naší kanceláře je skvělý tým, který ti vždy pomůže.

Majitel kanceláře se osobně věnuje každému začínajícímu makléři a osobně s ním dělá jeho první obchody.

Staň semakléřem

Jsme RE/MAX Professional Partners – tým realitních makléřů, který si vzal za cíl zprostředkovat vysněné bydlení lidem v Plzeňském kraji a okolí. Za každou nemovitostí vidíme lidský příběh a moc dobře si uvědomujeme, že každá transakce je pro naše klienty velkým životním krokem. A tak k tomu celému také přistupujeme. S úctou, respektem, profesionalitou a maximální spolehlivostí. Pojďte do toho s námi! Napište, nebo se prostě stavte u nás v kanceláři na kávu a domluvíme se.

Proč pracovat právě pro

Rozvoj a vzdělávání

Rozvoj a vzdělávání

Profesionál a podnikatel v čele kanceláře, který chce své lidi neustále motivovat, vzdělávat a rozvíjet.

Zázemí a stabilita

Zázemí a stabilita

Klienti velmi dobře znají realitní kanceláře RE/MAX a díky tomu se na nás obracejí s důvěrou. Jsme nejrespektovanější značka na trhu realit. A síla naší značky pracuje pro Vás.

Důvěra

Důvěra

Možnost dělat si byznys podle vlastních zkušeností.

Lidskost

Lidskost

Za prodejem každé nemovitosti vidíme lidské příběhy.

Spokojenost

Spokojenost

Spokojenost zákazníka je pro nás závazkem. Ale spokojenost makléřů je pro to předpokladem.

Značka

Značka

Klademe důraz na dobré jméno a pověst.

Team

Team

Skvělý kolektiv makléřů a ostatních spolupracovníků.

Teambuilding

Teambuilding

Akce v rámci kanceláře (bowling, společné večeře, a jiné akce).

Motivující ohodnocení

Motivující ohodnocení

RE/MAX makléři vydělávají podstatně více než makléři konkurence, protože realizují více prodejů. Nikdo na světě neprodává více realit než se prodá v síti RE/MAX. K úspěšným prodejům pomůžeme i Vám. U nás nezažijete pocit nedocenění. Snahu, vysoké nasazení a šikovnost makléřů vždy náležitě ohodnotíme.

Podpora v začátcích

Podpora v začátcích

Při prvních krocích, které bývají nejtěžší, Vás v tom nenecháme. Na schůzky s novými klienty Vás vybavíme dostatečným množstvím znalostí, materiálů a komunikačních dovedností, abyste ani na chvíli neměli důvod zaváhat. Vaši šanci na úspěch navíc podpoří i silné jméno značky RE/MAX.

Časová flexibilita

Časová flexibilita

Jako realitní makléř se stanete pánem svého času. Doslova. Nikdo Vám už nebude diktovat, kdy a kde máte být. Vše si naplánujete tak, jak se Vám to nejvíce hodí s ohledem na děti, rodinu, koníčky nebo přátele.

Kariérní růst

Kariérní růst

Máme k dispozici nejen propracovaný školící systém, ale hlavně možnost předávat si zkušenosti, zpětnou vazbu a know-how navzájem. Budete tak mít možnost rozvíjet se jak odborně v samotné oblasti realit, tak i ve zdokonalování soft skills, v obchodování, argumentaci, zvládání námitek a podobně.

Příběhynašich makléřů​

Denisa Polívková

Na práci realitní makléřky oceňuji především časovou flexibilitu. Baví mě schůzky s klienty, kterým pomáhám plnit i jejich sny. V tuto chvíli působím pouze v Plzeňském kraji, ale časem se nebráním posunout se i za jeho hranice. Většinu volného času trávím se svou rodinou, čtu, nebo sportuji.

Jaroslav Šírek

Komunikace s lidmi je to, co mě na práci makléře opravdu baví. Zakládám si na slušnosti, upřímnosti a důvěře. Mým cílem je pomoci lidem zlepšit jejich životní styl a s tím ruku v ruce i ten můj. V soukromém životě se rád sportuji, baví mě i kutilství, sportovní střelba nebo houbaření.

Dejte nám o sobě vědět,
přihlaste se ještě dnes!

Nahrajte prosím Váš životopis*
Maximum file size: 5 MB