Hypotéka s plným komfortem

Šetřete svůj čas a peníze. Vybrali jste si u nás dům nebo byt? Zařídíme Vám s koupí bytu nebo domu i hypotéku.

Proč využíthypotéku od nás?

Zařídíme vám hypotéku s plným komfortem a postaráme se, aby pro vás financování nemovitosti bylo co nejjednodušší a nejpohodlnější.​

Jaké služby Vám můžeme nabídnoutv oblasti financování

RX FINANCE, se zabývají kompletním finančním poradenstvím. Kromě hypoték a úvěrů na bydlení, nabízíme i pojištění a investice. K hypotéce je dobré pojištění nutností, abyste byli krytí v případě nečekané životní situace. Můžete se na náš obrátit i s investičním plánem. Pomůžeme vám zkombinovat správné produkty, abyste byli zajištěni v krátkodobém i dlouhodobém horizontu v rámci investičního bydlení.

S hypotékou RX FINANCE získáte přístup do unikátní aplikaci HYPOX, kde máte neustálý přehled o své nemovitosti i hypotéce.

V aplikaci máte vše na jeden pohled. Hned po přihlášení vidíte, jak se vyvíjí vaše realitní portfolio. Kdykoliv si do sledování můžete přidat nový dům nebo byt. Můžete sledovat, jak se zhodnocuje vaše nemovitost. Budete upozorněni před koncem fixace vaší hypotéky. Získáte jedinečný pohled na lokalitu, kde bydlíte. Uvidíte, za kolik se v místě prodávají novostavby, panelové a cihlové domy a jak se pohybovaly ceny nemovitostí v historii.

Proč spolupracovats námi?​

Držíme se přístupu one stop shop, ve kterém vše, co potřebujete, vyřešíte na jednom místě. Zároveň věříme online nástrojům.

Máte k financování nějaké otázky?
Chcete získat konkrétní nabídku?